Польська громада на Джерсі оплакує вбитих

На острові Джерсі проведено спеціальне богослужіння, щоби підтримати місцеву польську громаду після вбивства шістьох її представників у неділю.

Копирайт изображения PA
Image caption Молитви і сльози: Джерсі приходить до тями після вбивства родини

Вбивства потрясли мешканців архіпелагу Нормандські острови, що має репутацію одного з найбільш безпечних і спокійних місць у Європі.

Поліція Джерсі заарештувала 30-річного поляка Даміана Жешовського, який перебуває під вартою в місцевій лікарні, куди його привезли з серйозними ножовими пораненнями.

Серед убитих у неділю - його дружина Ізабела, двоє дітей і тесть. Інші двоє вбитих - жінка і дитина, які гостювали у сім'ї.

Повідомляють, що поліція охороняє лікарняну палату Даміана Жешовського, щоб допитати його, коли стан заарештованого поліпшиться.

Image caption Жешовскі зарізав 4-річну доньку, 1,5-річного сина, дружину, її подругу з дитиною і тестя

Польська громада на спеціальній відправі в католицькому храмі Сент-Гельєра оплакувала зарізаних співвітчизників.

Начальник місцевої поліції Стюарт Ґалл сказав на прес-конференції в понеділок, що заарештованому лікарі дають сильне снодійне. На допомогу поліції Джерсі прибули судмедексперти і слідчі з графств Девон і Корнволл.

Мешканці Джерсі впродовж понеділка приносили букети квітів на місце злочину за адресою Вікторія Крезент, яке залишається закритим, поки там працюють слідчі.

У соціальній мережі Фейсбук відкрито сторінку на пам'ять про сім'ю, зарізану Жешовським.