Тимошенко відмовилася від медичної комісії МОЗ

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилася від консультації лікарів міністерство охорони здоров'я після того, як її самопочуття на засіданні суду 18 серпня погіршилося.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Юлія Тимошенко домагається консультації у лікарів, яким довіряє

Про це повідомили у Державній пенітенціарній службі України після того, як у зв'язку із заявами Тимошенко про погіршення стану здоров'я Печерський суд задовольнив клопотання про проведення медичного огляду.

До СІЗО було запрошено медичну комісію у складі провідних фахівців міністерства на чолі із заступником міністра, повідомили у Державній пенітенціарній службі.

Екс-прем’єр під час засідання суду 18 серпня заявила, що хоче, аби її обстежував тільки той лікар, якому вона довіряє.

"Знаючи, з ким я маю справу, і на що здатна сьогодні наша влада, я ніколи не погоджуся на людей, яких надіслав туди Янукович", - сказала екс-прем'єр.

Один із найближчих її партійних соратників Олександр Турчинов поширив через Твіттер інформацію, що "життю Тимошенко загрожує небезпека".

"На всьому її тілі з'явились синці від судин, що луснули. На наше клопотання зробити аналізи відповіді немає", - написав Турчинов.

Під час судового засідання у четвер Тимошенко попросила позачергову перерву через те, що почувалася зле.

Захист Юлії Тимошенко неодноразово звертався з клопотаннями про зміну запобіжного заходу, аргументуючи це тим, що тримати Юлію Тимошенко під арештом підстав немає.

Скасувати арешт раніше суд просили декілька конфесій, представники інтелігенції та депутати.

В четвер до суду надійшло прохання від громадянина Володимира Вергуна про звільнення Тимошенко під заставу в один мільйон гривень. Однак суд проігнорував цю пропозицію.