СБУ каже, що запобігла теракту

Служба безпеки України повідомила про затримання осіб, які начебто планували скоїти у Києві теракт на День незалежності.

Копирайт изображения UNIAN
Image caption СБУ повідомляє про затримання "терористів"

За інформацією прес-служби СБУ, чотирьох підозрюваних у підготовці теракту було затримано у Василькові Київської області.

"Під час обшуку приміщення, яке зловмисники орендували неподалік центральної площі, виявлено саморобний вибуховий пристрій, наповнений елементами ураження різного розміру (цвяхи, гайки, тощо). За даними слідства, зловмисники планували здійснити вибух 24 серпня у Києві або передмісті під час святкування Дня незалежності України", - йдеться у повідомленні СБУ.

Водночас організація "Патріот України" заявила про затримання чотирьох членів організації, яких звинувачують у підготовці теракту.

"Патріот України" є членом Соціал-національної асамблеї, на сайті якої і міститься інформація про затримання активістів. У повідомленні також ідеться про те, що у понеділок співробітники СБУ провели обшук в офісі комунального підприємства "Васильківський комбінат комунальних послуг", під час якого було вилучено компакт-диски, листівки та комп’ютери, а також вибуховий пристрій.

При цьому у "Патріоті України" заявляють, що члени організації не мають жодного відношення до листівок "провокативного" змісту та вибухового пристрою, а затримання своїх активістів називають початком репресій проти цієї організації.

Раніше цього року членів іншої націоналістичної організації "Тризуб" було звинувачено у підготовці "незаконної акції" в Івано-Франківскій області та пошкодженні пам’ятнику Сталіну у Запоріжжі.

Новини на цю ж тему