Останнє поновлення: П'ятниця, 26 серпень, 2011 p., 10:02 GMT 13:02 за Києвом

''Амеріго Веспуччі'' закохав у себе Севастополь

Всесвітньо відомий дизельний вітрильник "Амеріго Веспуччі", прибув до Севастополя і викликав справжній ажіотаж серед мешканців та багатьох гостей міста.

Вітрильник "Америно Веспутчі"

Зазвичай іноземні військові кораблі у Севастополі зустрічають протестними акціями із гаслами "Янки та натовці - додому!". Цього ж разу, забуваючи про членство Італії у НАТО та про потужну логістичну підтримку з Апеннін операції у Лівії, тисячі охочих, серед яких дуже багато росіян, другий день поспіль годинами очікують черги потрапити на борт 80-річного навчального судна італійських військово-морських сил.

Дерево, мідь, кілометри грамотно сплетених різноманітних канатів, а також дбайливою рукою створені такелажні пристрої – все це миттєво переносить туристів в інший світ, далекий від хай-тек сучасності.

Кораблю – 80 років. Він наче бабуся, про яку треба дбати. У планах нашої держави утримувати цю чарівницю в ідеальному стані ще 80 років

Паоло Реале, командир корабля

"Цей корабель є втіленням тієї романтики, про яку у дитинстві всі ми читали у Жюля Верна. І я дуже хочу показати цей вітрильник своєму синові", - пояснив стиснутий у натовпі охочих потрапити на корабель Сєргєй Кузнєцов із Курська.

"В "Амеріго Веспуччі" площа вітрил сягає трьох квадратних кілометрів, але ці вітрила не для тривалих переходів, що їх здійснювали класичні вітрильники минулих століть. Вітрила потрібні для тренувань курсантів, які щороку стажуються у липні-серпні", - пояснив наявність дизелів на борту вітрильника старший помічник командира корабля, капітан другого рангу Эдуардо Ленджито.

Зараз на борту - 120 курсантів військової академії міста Ліворно. Серед них - 24 жінки. Ще троє жінок із 270 членів екіпажу корабля служать офіцерами.

"В Італії стати офіцером ВМС дуже престижно, ... на тебе чекає успішна кар’єра. Цього року з чотирьох тисяч тих, хто висловив бажання навчатись в академії, зараховано 110 першокурсників", - розповів журналістам керівник курсантської практики, капітан третього рангу Альберто Таработто.

Впродовж переходу з Ліворно через Хайфу та Стамбул у Чорне море майбутні італійські офіцери опановують такелаж, навігацію та, як виявляється, досить складне вітрильне ремесло. Те ж саме п’ять століть тому робили однодумці флорентійського мореплавця Амеріго Веспуччі, на честь якого названий цілий континент.

Російські журналісти, хоч і не просили італійців порівняти тактично-технічні дані сучасних фрегатів ВМС Італії та ВМФ Росії, та все ж не втримались від нагадування морехідних переваг "Крузенштерна" та "Седова" над "Амеріго Веспуччі".

"Через особливості конструкції, включно з дуже великими вітрилами, наш корабель – досить важкий, з обмеженою маневреністю. І хоча ми беремо символічну участь у перегонах вітрильників, все ж частіше "Амеріго Веспуччі" є учасником саме морських свят, переважно на Півночі Європи. Наша місія - закликати моряків всього світу до дружби та морського братерства", - ухилився від порівнянь командир корабля, капітан першого рангу Паоло Реале.

На запитання журналіста, чому протягом вільних від стажування курсантів 10-ти місяців "Амеріго Веспуччі" не возить туристів, командир корабля зауважив: "Гарна ідея! Але незважаючи на те, що ми, напевно, могли б непогано заробити, корабель – державна власність. Його завдання більш вагоме для Італії – готувати еліту нашої нації. До того ж, кораблю – 80 років. Він наче бабуся, про яку треба дбати. У планах нашої держави утримувати цю чарівницю в ідеальному стані ще 80 років".

Корисні посилання в інтернеті

Найбільш популярні новини

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS