Смерть Емі Вайнхауз - нещасний випадок

Емі Вайнхауз Копирайт изображения AP
Image caption Співачка казала своєму лікарю, що боротиметься зі звичкою пити, бо не хоче від цього померти

Смерть Емі Вайнхауз спричинена тим, що співачка випила забагато алкоголю.

Після коронерського розслідування було вирішено, що 27-річна Емі Вайнхауз померла внаслідок нещасного випадку. Вміст алкоголю в крові співачки перевищував норму для водіїв автомобілів у 5 разів.

Корнерське розслідування проводиться у випадку раптової або насильницької смерті.

Емі Вайнхауз знайшли мертвою 23 липня у її будинку на півночі Лондона. У помешканні було знайдено три порожні пляшки горілки - дві великі і одна маленька.

Представники коронерського розслідування кажуть, що саме велика кількість випитого алкоголю стала причиною її "раптової і неочікуваної" смерті.

Розслідування показало, що у співачки, яка виграла 5 нагород Греммі було 416 міліграм алкоголю на 100 мілілітрів крові. Допустима норма для водіїв авто - 80 міліграм алкоголю.

Експерт, що проводив розтин тіла, каже, що навіть 350 міліграм на 100 мілілітрів крові вважаються смертельними.

Співачка була фізично здорова

Стан здоров'я Емі Вайнхауз був нормальний, всі органи у неї були в добрій формі, однак така велика кількість алкоголю могла призвести до зупинки дихання.

Токсикологічні тести показали, що в її організмі не було знайдено жодних заборонених речовин.

Слідчі розповідають, що співачку знайшов у ліжку її охоронець Ендрю Морріс. Він заглядав до її кімнати о 10-ій ранку, але думав, що вона спить. Охоронець викликав швидку, коли зайшов до її кімнату о 15:00 і побачив, що за весь цей час вона не поворухнулась.

Емі Вайнхауз вживала ліки, аби припинити пити алкоголь. Повідомляється, що вона не вживала алкогольні напої протягом трьох тижнів до 22 липня.

Її лікар Крістіна Ромете розповіла, що за ніч до смерті, співачка казала їй, що не знає чи вдасться їй припинити пити, але "вона не хоче померти".

Після закінчення коронерського розслідування сім'я Емі Вайнхауз висловила вдячність всім людям, що писали їм листи підтримки.

Після смерті співачки її диск "Back to Black" (у перекладі "Повернення до чорного") став музичним альбомом, який найкраще продавався у Британії у XXI сторіччі.

Новини на цю ж тему