В Росії у психлікарні через пожежу загинули близько 40 людей

Пожежа
Image caption Коли приїхали пожежники, вся будівля була у вогні

Пожежа у психіатричній лікарні у Підмосков'ї спалахнула у ніч проти п'ятниці. Серед загиблих - двоє співробітників та 36 пацієнтів.

Слідчий комітет Росії порушив справу за фактом порушення вимог пожежної безпеки, яке спричинило смерть двох і більше людей.

Лікарня №14 розташована у селищі Раменське. Загоряння сталося у шостому корпусі лікарні, де розміщені хворі особливого режиму. На момент прибуття представників міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) палала вся будівля, зараз пожежу вже загасили.

Психіатрична лікарня розташована на окремій огородженій території, зараз там дуже багато диму, тому було складно встановити точну кількість загиблих.

За словами одного зі співробітників, який працює на місці події, на всіх вікнах згорілої лікарні встановлені решітки. Більшість загиблих знайдені у ліжках.

В МНС наголосили, що хворі перебували під дією ліків та міцно спали. Враховуючи швидке поширення вогню, деякі з них могли навіть не встигнути прокинутися.

За попередньою версією пожежу спричинило коротке замикання.

МНС опублікувало повний список пацієнтів та працівників лікарні. На момент пожежі їх там було 41, лише трьом вдалося вибратися живими.

Медсестра лікарні змогла вийти сама та допомогла двом пацієнтам: 1945 та 1987 років народження.

Новини на цю ж тему