Тітушко "помирився" з побитими журналістами

Підсудні
Підпис до фото,

Раніше всі четверо підсудних не визнавали своєї вини у інкримінованих їм злочинах

Троє обвинувачених у справі про побиття журналістів після масової акції 18 травня підписали з потерпілими Ольгою Сніцарчук та Владиславом Соделем мирову угоду, повідомляє агенція Інтерфакс-Україна.

Згідно з її умовами, Вадим Тітушко, Сергій Приходько і Михайло Пшук визнають себе винними, вибачаються перед журналістами та виплачують їм матеріальну компенсацію.

Вирок трьом обвинуваченим буде зачитано 2 вересня.

Четвертий підсудний, Андрій Ярошенко, відмовився підписувати мирову угоду.

Строки і компенсації

Згідно з текстом мирової угоди, Вадим Тітушко погоджується на покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном у два роки, Михайло Пшук та Сергій Приходько – два роки обмеження волі з випробувальним терміном у півтора роки, а також на виплату компенсації.

Постраждалі журналісти отримають по 15 тисяч гривень кожен, причому Тітушко виплатить їм по 11 тисяч гривень, що в сумі дає 22 тисячі гривень – суму, яку він вніс у якості застави.

Повідомляється, що підсудні вже виконали пункт мирової угоди, що передбачає їхнє публічне вибачення перед журналістами: вони вибачилися перед ними на камери присутніх телеканалів.

Підсудних звинувачували у хуліганстві та перешкоджанні діяльності журналістів. Захист постраждалих журналістів заявляв, що вимагатиме призначити їм максимальну щодо цих звинувачень міру покарання – чотири роки позбавлення волі.

Андрій Ярошенко повідомив журналістам, що він шкодує, що опинився на місці подій 18 травня, і не визнає своєї вини в інкримінованих йому правопорушеннях.

Раніше своєї вини не визнавали всі четверо підсудних.

Побиття журналістів

Підпис до фото,

Вадим Тітушко виплатив постраждалим журналістам більшу частину компенсації

Журналісти Ольга Сніцарчук та Владислав Содель постраждали у сутичці після масової акції опозиції 18 травня у центрі Києва.

Міліція знайшла чотирьох чоловіків спортивної статури, які брали участь у бійці. Першою до суду надійшла справа Вадима Тітушка – журналісти швидко виявили у соцмережах його сторінку, на котрій він називав себе "Вадиком Румуном".

Постраждалі журналісти кажуть, що міліція не втручалася в сутичку, незважаючи на неодноразові заклики про допомогу, а начальник київської міліції Валерій Коряк визнав, що його підопічні "діяли нерішуче".

Парламент створив тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин інциденту, а представники опозиції вимагали відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

На судові засідання у справі про побиття журналістів приходили депутати парламенту.