У світі виник дефіцит нових iPhone 5S

Image caption Вперше Apple випустив дві моделі IPhone - дорожчу 5S та дешевшу 5C

Мобільні оператори "стурбовані" та "роздратовані" дефіцитом нових моделей iPhone.

Кілька мобільних операторів на умовах анонімності розповіли ВВС, що кількість телефонів нової моделі преміум-класу iPhone 5S дуже обмежена і може викликати незадоволення серед покупців.

Компанія Apple відмовилася коментувати цю інформацію.

Водночас, мобільні оператори зауважуть, що у продаж надійшло багато дешевших моделей 5С - новинка від iPhone.

Джерела у двох компаніях мобільного зв'язку, з якими розмовляла ВВС, припускають, що Apple таким чином хоче збільшити продажі своєї нової моделі, оскільки люди неохоче її замовляли.

Ажіотаж довкола iPhone 5S

Водночас Apple заборонила мережам приймати попередні замовлення на дорожчу модель iPhone 5S.

Оператори нарікають, що Apple відмовляється надавати їм інформацію щодо обсягів телефонів на складах, і що покупці будуть злитися у першу чергу на них.

Менше, ніж за годину після того, як iPhone 5S надійшов у продаж у Великій Британії, ця модель на сайті Apple стала недоступна.

Згідно з повідомленнями, телефони iPhone 5S не продаватимуться також у деяких магазинах. Лише оператор Vodafone підтвердив ВВС, що з п'ятниці у їхніх магазинах можна буде придбати обидві моделі. Інші оператори відмовляються повідомляти про кількість наявних телефонів.

Флагманський магазин Apple в Лондоні, біля якого люди стоять в черзі ще з вівторка, також не надав жодної інформації щодо наявності телефонів із "міркувань безпеки".

Затримки із поставками нових iPhone 5S виникла також у США, Китаї та Австралії.

Новини на цю ж тему