Фільм про Гілларі Клінтон скасували "через політичний тиск"

Хілларі Клінтон
Image caption За словами режисера, ніхто не зацікавлений у створенні фільму

Режисер документальної стрічки про Гілларі Клінтон скасував проект, заявивши, що політичне втручання зробило його неможливим.

Чарльз Фергюсон сказав, що через тиск з боку прихильників пані Клінтон із демократичної партії багато джерел фінансування фільму відмовилися від своєї участі.

За його словами, коли він домовлявся про інтерв'ю, то виявляв, що абсолютно ніхто не був зацікавлений допомогти йому працювати над стрічкою.

"Після болісних роздумів я вирішив, що не можу зробити фільм, яким я б пишався. Тож я скасував його", - написав режисер у своєму блозі.

"Це - перемога для Клінтонів, для грошових мішків, на які перетворилися обидві політичні партії. Втім я не думаю, що це перемога для медіа, а також для американського народу", - додав пан Фергюсон.

Погрози бойкотом

У серпні опоненти демократів - Республіканська партія - проголосували за бойкот дебатів на CNN у разі, якщо проекту все ж дадуть зелене світло.

Там також заявили, що бойкотуватимуть телекомпанію NBC, яка планує міні-серіал про Гілларі Клінтон.

Роль колишньої першої леді у серіях, які наразі на ранніх стадіях виробництва, запропонували зіграти акторці Дайан Лейн.

У своїй заяві Національний комітет Республіканської партії назвав обидва проекти "політичною рекламою, замаскованою під неупереджені розваги".

Водночас, Чарльз Фергюсон зазначив, що з боку CNN жодного тиску під час роботи над фільмом не відчував. Представники телеканалу наразі не прокоментували ситуацію.

Дружину екс-президента Білла Клінтона, колишнього держсекретаря у адміністрації Барака Обами - Гілларі Клінтон - розглядають як можливого претендента на кандидатуру від Демократичної партії на президентських виборах 2016 року.

Новини на цю ж тему