Через пожежу на фабриці у Бангладеш загинули 9 людей

пожежа у Бангладеш
Image caption Аварійні служби застерігають, що кількість загиблих може зрости

Щонайменше дев'ятеро людей загинули в результаті пожежі на швейній фабриці поблизу столиці Бангладеш Дакки, повідомили аварійні служби.

Місцеві ЗМІ повідомили, що через пожежу постраждали близько 50 людей. Займання сталося в місті Газіпур, неподалік столиці, міста Дакка.

Існують побоювання, що кількість загиблих може зрости.

Стандарти безпеки на швейних фабриках Бангладеш незадовільні. У квітні поблизу Дакки, коли завалилася будівля, в якій містилась швейна фабрика, загинули понад 1100 людей.

У листопаді минулого року 112 робітників загинули через пожежу на іншій фабриці з пошиття одягу в тому ж районі.

Причини останньої пожежі поки що до кінця не з'ясовані, але повідомлялося, що вона спалахнула у в'язальному відділі швейної компанії Aswad Mills Composite.

Як повідомляє преса з посиланням на чиновників, через брак води і відсутність поблизу пожежних частин, вогонь поширився і пожежа тривала протягом кількох годин.

Директор заводу Емдад Хоссейн розповів газеті Daily Star, що коли почалася пожежа, на двох поверхах фабрики чергували 170 працівників.

"Майже всім з них вдалося вийти з будівлі", - сказав він.

Більшість із трьох тисяч працівників фабрики, за повідомленнями, залишили будівлю протягом дня, але частина людей, лишилася працювати понаднормово.

Аварійні служби чекали на схід сонця, аби завершити пошукові роботи. Вони застерігають, що кількість жертв може зрости.

Новини на цю ж тему