У стрілянині в аеропорту Лос-Анджелеса є жертви

Начальник поліції
Image caption Начальник поліції аеропорту Патрик Геннок каже про хаос в аеропорту

Одна людина загинула, а семеро зазнали поранень унаслідок стрілянини в міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса. Один із поранених перебуває в критичному стані, кажуть представники аеропорту.

Управління безпеки на транспорті США підтвердило, що загинув його співробітник в аеропорту.

В офіційних повідомленнях сказано, що поліція поранила і заарештувала нападника.

Через стрілянину аеропорт евакуювали, а всі рейси були призупинені.

Начальник поліції аеропорту Патрик Геннон сказав журналістам, що о 9:20 за місцевим часом у приміщення Терміналу 3 зайшов "стрілок-одиночка", дістав з сумки автомат і здійняв стрілянину.

Після цього, за словами начальника поліції, зловмисник пройшов у зону реєстрації і перевірки на безпеку, продовжуючи стріляти.

Свідок подій Брайан Кіч повідомив агентству Associated Press, що чув "кільканадцять пострілів" у Терміналі 3.

Свідок Роберт Перес розповів телеканалу CBS, що співробітники служби безпеки аеропорту бігли через термінал і кричали про озброєну людину.

"Я почув постріл, і всі впали на землю", - сказав пан Перес.

Охорона аеропорту відкрила вогонь у відповідь, внаслідок чого нападник був поранений, і його вдалося затримати, додав пан Геннон.

Мер Лос-Анджелеса Ерік Ґарчетті сказав, що безпеку в приміщенні аеропорту відновлену, всі термінали - за винятком Терміналу 3 - приймають і відправляють рейси.

Білий Дім підтвердив, що президента Обаму поінформували про деталі інциденту зі стріляниною в міжнародному аеропорту Лос-Анджелеса.

Новини на цю ж тему