У зоопарку США лев убив левицю на очах людей

Лев
Image caption У природі леви часом убивають конкурентів, але левиць - ніколи

Керівництво зоопарку в штаті Техас проводить розслідування того, чому лев напав і загриз левицю у вольєрі парку на очах у відвідувачів.

Лев напав на п'ятирічну левицю Джохарі в неділю в зоопарку міста Далласа. Розтин показав, що вона померла від отриманих ран у районі шиї і втрати крові.

Представники зоопарку повідомили, що ці леви мирно співіснували протягом декількох років.

Працівники кажуть, вони не мають гадки, чому лев напав на левицю, і додають, що не збираються позбавляти його життя.

Відеозапис, зроблений одним із відвідувачів зоопарку, зафіксував момент, коли лев раптом захопив зубами шию самки.

"Спочатку всі подумали, що вони просто граються, але потім зрозуміли, що левиця намагається вирватися", - розповів очевидець події Джим Харві репортерові місцевого телеканалу.

Вольєр відразу закрили для публіки, а лева з нього прибрали.

За словами керівництва зоопарку, інші чотири леви в тому самому вольєрі ніяк не відреагували на цей інцидент .

Рідкісний випадок

"Джохарі була чудовим звіром, як і всі наші леви, - каже Лінн Крамер, віце-президент зоопарку. - Це дуже рідкісний і сумний випадок. За 35 років моєї роботи ветеринаром у різних зоопарках я ніколи не зустрічався ні з чим подібним".

У заяві зоопарку сказано, що левиця Джохарі, або Джо-Джо, була улюбленицею співробітників парку, мала ласкаву вдачу і добре ставилася до своїх сестер.

За словами Крамера, леви інколи вбивають інших самців у природних умовах, і іноді поїдають левенят, але напади на самок трапляються вкрай рідко.

Проте зоопарк оголосив, що на час розслідування двох самців переведено до окремого від решти двох левиць вольєру, і що жодних планів з умертвіння лева-вбивці немає.

Новини на цю ж тему