Головний редактор Юлія Мак-Гаффі звільнилася з korrespondent.net

Корреспондент
Image caption Журнал відомий, зокрема, своїми яскравими обкладинками

З інтернет-видання "Корреспондент.net" іде його головний редактор Юлія Мак-Гаффі, повідомила прес-служба холдингу UMH.

Це чергове звільнення у виданнях "Корреспондент" і "Forbes Украина", які почалися після того, як медіахолдинг UMH group купила група компаній ВЕТЕК бізнесмена Сергія Курченка.

5 листопада з'явилося повідомлення, що компанії достроково закрили угоду з купівлі 99,9% акцій UMH.

Після цього 12 листопада звільнилося 14 авторів журналу "Forbes Украина". Вони пояснили своє рішення змінами у редакційній політиці видання.

А на початку цього тижня стало відомо про звільнення головного редактора та кількох журналістів тижневика "Корреспондент".

Заяви під копірку

Офіційний коментар Юлії Мак-Гаффі дуже схожий на понеділкову заяву головреда "Корреспондента" Віталія Сича.

"Я покидаю проект Корреспондент.net за взаємною згодою сторін. Я прийшла працювати на сайт більше 13 років тому. З цього терміну сім років пропрацювала редактором. За цей час, впевнена, було зроблено багато, щоб вам з нами було цікаво, і постійне зростання числа наших читачів промовляє саме за себе", - цитує слова пані Мак-Гаффі прес-служба UMH.

"Від сьогодні я не відповідаю за оперативну діяльність сайту і до кінця місяця буду передавати справи новому головреду", - додала редактор.

Випусковим редактором сайту призначено Максима Мініна, який працював до цього заступником головного редактора bigmir)net.

Також в UMH повідомили, що дві редакції проекту "Корреспондент" об'єднали в один колектив, який "працюватиме на новій технологічній платформі".

Компанія каже, що за один-два тижні представить читачам оновлений інформаційний продукт.

Нова редакційна політика

Крістіна Бердинських, журналіст, яка у п'ятницю допрацьовує в "Корреспонденті" останній день, повідомила, що в грудні з журналу підуть ще двоє редакторів рубрик.

У своєму блозі на korrespondent.net вона написала, що нові власники змінюють редакційну політику.

"Останнім часом всі гострі матеріали виходили з великими нервами. Новий менеджмент не приховує, що редакційна політика буде змінюватися", - написала журналістка.

"Розслідування, будь-який матеріал з гострим підтекстом, обкладинки - це все хочуть бачити до виходу в друк. Але думаю, до цього не дійде, все зніматиметься на етапі затвердження тем. Подивіться, про що буде писати журнал в найближчі місяці. Із задоволенням напишу, що я помилялася", - додала вона.