Кримський ректор спростовує чутки про звільнення через мітинг

Image caption Прес-секретар Анатолія Могильова спростовує тиск на ректора

Низка ЗМІ, посилаючись на власні джерела, повідомила, що ректора Кримського гуманітарного університету у Ялті Олександра Глузмана змушують звільнитися через те, що той 28 листопада не запобіг невеличкому мітингу на підтримку київського Євромайдану.

Як передає кореспондент ВВС Україна у Криму, згідно з повідомленнями, ректору із таким прохання начебто зателефонував особисто прем’єр-міністр автономії Анатолій Могильов.

"З повною упевненістю можу сказати, що дане повідомлення є дезінформацією. Анатолій Могильов не дзвонив ректору Кримського гуманітарного університету Олександру Глузману і тим більше не говорив йому звільнитися", - написала на свої сторінці у Facebook прес-секретар кримського прем’єра Віолета Лісіна.

На її думку, з урахуванням того, що пан Могильов знаходиться в робочій відпустці (у складі української делегації разом з президентом перебуває в Китаї), "хтось вирішив запустити інформаційну фальшивку".

"Анатолій Володимирович мені не телефонував, це неправда, я працюю, як працював", - сказав надвечір сайту "Крим.Коментарі" сам ректор.

Раніше, після мітингу студентів у Ялті, в ЗМІ з’явились заяви робітників вказаного вишу, а також студентів, які повідомляли про тиск з боку самого пана Глузмана.

Викладачі стверджували, що ректор змушує їх написати заяви на звільнення, а студенти – що він погрожує їм відрахуванням. Пан Глузман відкинув ці звинувачення.