Затримали активістів, які планували автопробіг до Межигір'я

Копирайт изображения proadcontrol.org.ua
Image caption Андрію Дзиндзю називають одним із найактивніших учасників Євромайдану

У Києві міліція затримала ще двох активістів у рамках розслідування подій на вулиці Банковій біля Адміністрації президента.

Один із них - це журналіст "Дорожнього контролю" Андрій Дзиндзя, який був одним із організаторів п'ятничного автопробігу до резиденції президента Віктора Януковича у Межигір'ї.

Інформацію про його затримання поширили у соцмережах активісти Євромайдану, а також сайт "Дорожнього контролю".

Разом з ним у приміщенні Київського УБОЗУ на вулиці Антоновича, 114 перебуває також Сергій Хаджинов.

Журналістка Тетяна Ніколаєнко у себе в Twitter пише, що за словами дружини пана Хаджинова, їх обох при затриманні сильно побили.

За словами очевидців, станом на 22 годину міліцейське управління заблокували близько 30 машин та приблизно сотня активістів, депутати від "Свободи" та адвокати. Нікого у приміщення не пускають. Під'їхали автобуси з "Беркутом", пише сайт "Дорожнього конролю".

Раніше заступник прокурора Києва Сергій Софієв повідомив про затримання ще двох людей в рамках розслідування подій 1 грудня під Адміністрацією президента. Однак він відмовився назвати імена тих осіб.

Похід на Межигір'я

Журналістка та активістка Тетяна Чорновіл на своєму блозі на сайті "Українська правда" пише, що Андрій Дзиндзя на п'ятницю організовував великий автопробіг на Межигір'я. За її словами, його було затримано по дорозі із Василькова, де сьогодні активісти блокували виїзд автобусам із "Беркутом".

Тетяна Чорновіл пише, що у п'ятницю після обіду, коли Віктор Янукович повертається із Китаю, запланована хода та автопробіг до президентської резиденції у Межигір'ї.

Про те, що біля президенсткої резиденції плануються акції, у четвер із трибуни на Майдані Незалежності також заявив один із лідерів опозиції Арсеній Яценюк.

На неділю на 12.00 заплановане велике Народне віче на Майдані Незалежності.