Експертиза: чоловік біля Майдану помер від туберкульозу

Євромайдан Копирайт изображения Reuters
Image caption На Майдані цілодобово перебувають тисячі людей

Знайдений біля майдану Незалежності чоловік помер від туберкульозу легенів, що засвідчила експертиза, на якій були присутні опозиціонери.

Судова медична експертиза встановила, що чоловік помер від туберкульозу легенів, який викликав внутрішню кровотечу, повідомили в прес-службі київської міліції.

Цю ж інформацію BBC Україна підтвердив депутат від "Батьківщини", екс-керівник міліції Києва Віталій Ярема, який був присутній під час розтину.

У п’ятницю зранку біля табору протестувальників у центрі Києві, поблизу готелю "Україна", виявили тіло чоловіка віком 50-55 років.

У МВС одразу вказали, що на тілі немає "видимих ознак насильницької смерті".

Водночас "5 канал" та ТСН з посиланням на очевидців повідомляли, що чоловік "захлинався кров'ю" і що йому викликали "швидку".

"Я був присутній на розтині цієї людини. Зовнішніх ознак насилля на тілі не бачив. Ця людина схожа на безхатька", - розповів BBC Україна Віталій Ярема.

"Всі кістки у нього були цілі. Єдине, що, він був весь в крові, яка з’явилася з ротової порожнини. Під час розтину був встановлений попередній діагноз – туберкульоз обох легенів та крововилив у легені. Він задихнувся власною кров’ю", - вважає пан Ярема.

Депутат від опозиції повідомив, що крім нього, на розтині були присутні цивільні люди поняті, представники прокуратури, а також експерти.

"Можу засвідчити під присягою, що тілесних ушкоджень не було. На мій погляд, тут немає ніякого криміналу, це моя професійна точка зору", - сказав BBC Україна пан Ярема.

Особу померлого досі не з’ясовано.