Корчинського оголосили у міжнародний розшук

Дмитро Корчинський Копирайт изображения UNIAN

Міністерство внутрішніх справ України оголосило лідера партії "Братства" Дмитра Корчинського в міжнародний розшук, повідомила прес-служба відомства.

"Я впевнений, що ближчим часом місцеперебування цієї особи буде встановлено та будуть вжиті відповідні заходи", - заявив начальник Департаменту карного розшуку МВС Василь Паскал.

Він додав, що міністерство має інформацію про те, що 15 членів організації Корчинського проживали у нього в офісі. "Він використовував цих осіб під час проведення найбільш радикально налаштованих акцій", - додав Василь Паскал.

Напередодні міліція заявила, що Дмитро Корчинський знаходиться за межами України, але не уточнила, де саме.

"Такі організатори (сутичок) як Корчинський, на сьогодні перебувають за кордоном", - сказав начальник Головного слідчого управління МВС Микола Чинчін на брифінгу у суботу.

Він відзначив, що Корчинський має можливість ховатися від слідства за кордоном, а молоді хлопці, які під його керівництвом чинили безлади, перебувають в Україні і будуть нести карну відповідальність.

Про те, що пан Корчинський виїхав за кордон раніше писали українські ЗМІ.

5 грудня заступник прокурора Києва Сергій Софієв заявив, що міліція підозрює Дмитра Корчинського в організації масових безладів біля Адміністрації президента 1 грудня.

1 грудня наймасовішу в історії України акцію громадянського протесту затьмарили криваві сутички під Адміністрацією президента.

Молодики спортивної статури імітували штурм Адміністрації. Вони поводилися дуже агресивно: кидали у правоохоронців каміння і запальні суміші.

У четвер міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко заявив, що у бійках 1 грудня брали участь ультраправі угруповання з "Братства", "Свободи" та "Динамо-Ультрас".

Дружина лідера "Братства" Оксана Корчинська заперечила, що її чоловік координував молодиків, які спровокували бійку з міліцією на Банковій 1 грудня, і стверджує, що там була радикально налаштована молодь, яка самоорганізувалась.

Також Корчинська відмовилась говорити, де зараз знаходиться її чоловік.