Lego випустить конструктор за мотивами "Сімпсонів"

Копирайт изображения AP
Image caption "Сімпсони" виходять вже протягом 25 років

Данська компанія Lego, що є другим найбільшим у світі виробником іграшок, підтвердила інформацію про намір випустити конструктор, присвячений героям культового мультсеріалу "Сімпсони".

У іграшковому наборі будуть представлені головні персонажі мультсеріалу: Гомер, Мардж, Барт та Нед Фландерс.

Компанія вже підписала відповідну угоду із власниками мульт-шоу кіностудією Twentieth Century Fox.

У травні цього року на екрани вийде нова серія "Сімпсонів", в якій головні персонажі та довколишній світ будуть відтворені з кубиків Lego.

"Ми знаємо, що прихильники мультсеріалу зрадіють можливості самим відтворити будиночок Сімпсонів та зібрати ключових персонажів", - каже Джил Вілферт, віце-президент з ліцензування Lego Group.

Мультсеріал "Сімпсони" виходить вже протягом 25 років, що робить його найдовшим телевізійним шоу за всю історію американського кінематографа.

Конструктор Lego за мотивами улюбленої в усьому світі мультиплікаційної родини надійде у продаж наступного місяця та коштуватиме 200 доларів. У травні компанія-виробник також планує випустити окрему колекцію з 16 персонажів серіалу.

Копирайт изображения BBC World Service
Image caption Конструктор за мотивами "Сімпсонів" з'явиться у продажу вже наступного місяця

Минулого року Lego обігнала за обсягами продажів компанію Hasbro, ставши другим найбільшим виробником іграшок після Mattel.

Такий успіх пояснюється випуском конструкторів за мотивами трилогії "Володар перснів", а також мультфільмів "Іграшкова історія" та "Месники", що здобули шалену популярність.

Стратегію випуску тематичних іграшкових наборів Lego розпочала ще 1999 року, випустивши конструктори за мотивами "Зоряних воєн".