Івано-франківці теж блокують внутрішні війська

Івано-Франківськ
Image caption Біля заблокованої пікетувальниками частини військових військ у Івано -Франківську правоохоронці та пікетувальники провадять роз'яснювальну роботу

Третю добу івано-франківці тримають в облозі військову частину, де дислокуються солдати внутрішніх військ.

Чергують цілодобово. Уночі людей більшає. Сьогодні вони особливо уважні: переконані, що військовиків намагатимуться відправити кількома способами. Активісти говорять, що вранці бачили, як солдати переносили амуніцію в парк, а з парку на митницю. Це трактують як один із варіантів підготовки до виїзду на Київ.

Пікетувальники заблокували усі можливі виходи з військової частини. Кожну автівку, яка приїжджає і від’їжджає з території ретельно перевіряють.

До активістів вже кілька разів виходив начальник військової частини Василь Грицай. Він запевняє, що на Київ особовий склад не відправлятимуть, а повна бойова готовність, яку учасники блокування спостерігали 20 січня, то лише планові навчання.

Водночас керівництво військової частини не виключає, що за потреби солдати все ж можуть поїхати до столиці. Облогу частини - називають безглуздям.

Натомість, люди розповідають, що вночі солдати дякували за блокування, бо, як кажуть, не хочуть їхати до столиці.

Доки чоловіки тримають облогу, жінки готують їжу і гарячі напої. Дівчата приносять продукти. Кажуть, що запасів вистачить щонайменше на кілька діб.

Чергування продовжать і цієї ночі.