У Києві анонсували військові навчання

Армія Копирайт изображения Reuters
Image caption Українська армія каже, що не планує навчань у Києві

В Управлінні державної охорони не коментують інформацію про нічні військові навчання в Києві, які раніше анонсували в Київській міській державній адміністрації.

Повідомлялося, що в ніч проти четверга передбачається рух бойової техніки вулицями міста, а в центрі - розгорнуть техніку та особовий склад.

Голова КМДА Володимир Бондаренко запевняє, що ситуація в столиці перебуває під контролем і просить киян поставитися до навчань спокійно.

"Ситуація під контролем"

В Управлінні державної охорони, куди ВВС Україна спрямували в прес-службі КМДА, сказали, що не готові коментувати нічні пересування техніки.

Але джерела ВВС Україна в цьому відомстві кажуть, що навчання за участі БТРів таки відбудуться.

Тим часом у Міноборони повідомили, що Збройні сили не планують жодних заходів у столиці.

"Особовий склад та бойова техніка військових частин гарнізону міста Київ перебувають у пунктах постійної дислокації, розгортання їх у центрі міста не передбачається", - йдеться у повідомленні Міноборони.

"Розміщене сьогодні, 30 квітня, на офіційному інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації повідомлення про проведення у Києві тактично-спеціальних навчань не має жодного стосунку до діяльності Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України", - додають у прес-центрі міністерства.

Голова КМДА у зверненні, що транслювалося на ТРК "Київ", запевняє, що ситуація в Києві перебуває під контролем, і просить мешканців спокійно поставитися до навчань.

Як зазначив Бондаренко, частина того, що зараз відбувається на сході країни, переноситься і на терени столиці, - відбуваються різноманітні демонстрації, ходи, політичні заходи.

“І багато хто боїться, що станеться щось таке, що порушить їхній спокійний, мирний ритм життя в Києві. Хочу сказати, що ми повинні бути готові до всього”, - зазначив голова КМДА.

Новини на цю ж тему