MH17: поїзд з тілами загиблих прибув до Харкова

mh17 Копирайт изображения AFP

Поїзд із тілами загиблих внаслідок трагедії літака "Малайзійських авіаліній" приїхав з Донбасу до Харкова.

Приблизно об 11:20 він прибув до станції "Харків-Балашовський".

Як передав позаштатний кореспондент ВВС Україна, це один з приміських вокзалів, неподалік якого розташований завод імені Малишева - режимний об'єкт, де, ймовірно, проводитимуть необхідні експертизи.

Невдовзі після прибуття поїзд заїхав на територію заводу.

Більшість пасажирів збитого над Донецькою областю літака були громадянами Нідерландів, їхні останки із координаційного центру передадуть на батьківщину.

Потяг вирушив із району аварії напередодні ввечері.

У понеділок криміналісти з Нідерландів разом з українськими експертами змогли обстежити кілька тіл, які зберігалися у вагонах на залізничній станції Тореза.

Прем'єр-міністр Малайзії Наджіб Разак також розповів, що, згідно з домовленістю, незалежним міжнародним експертам нададуть безпечний доступ до місця трагедії для початку повномасштабного розслідування.

Копирайт изображения Reuters
Image caption Поїзд із вагонами-рефрижераторами вирушив до Харкова напередодні
Копирайт изображения Reuters
Image caption Уламки літака впали біля Грабового Донецької області

Представники так званої "Донецької народної республіки" вже передали малайзійським експертам "чорні скриньки" лайнера.

Боїнг-777 компанії Malaysia Airlines, який летів з Амстердама у Куала-Лумпур, впав 17 липня поблизу селища Грабове Донецької області.

Влада України і країни Заходу переконані, що літак збили ракетою з району, який контролюють бойовики "Донецької народної республіки". Вони також вказують про причетність Росії до інциденту.

Сепаратисти і Кремль заперечують це, звинувачуючи у відповідь владу у Києві.

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, яка "найрішучіше засуджує збиття літака Малайзійських авіаліній MH17, наслідком якого стала загибель 298 людей".