В Україні відзначають День гідності і свободи

Копирайт изображения UNIAN

21 листопада в Україні відзначається в День гідності і свободи. Президент Петро Порошенко візьме участь в заходах з нагоди цього дня у "Мистецькому Арсеналі".

Цього дня три роки тому на Майдані у Києві почалися протести через непідписання президентом Віктором Януковичем угоди про Асоціацію з ЄС.

Близько 18 тис. правоохоронців будуть охороняти 380 масових заходів по всій Україні. Підрозділи поліції і Нацгвардії вже працюють в посиленому режимі.

За інформацією правоохоронців, участь у заходах в Києві планують прийняти більше 11 тис. людей.

У понеділок зранку буде перекритий рух на частині вул. Хрещатик від вул. Б.Хмельницького до пл. Європейської, вул. Інститутська від вул. Садової до Майдану Незалежності, вул. Городецького і вул. Б. Грінченка.

"Поліція звертається до всіх учасників масових заходів з проханням поставитися з розумінням до роботи правоохоронців, не створювати конфліктних ситуацій, а також заздалегідь планувати свій маршрут з урахуванням перекритих ділянок вулиць", - йдеться в інформації.

Раніше радник голови МВС України Зорян Шкіряк заявляв, що до охорони громадського порядку в 21-22 листопада в Києві залучать 6 тис. правоохоронців.