МЗС Франції каже, що апеляцію Тимошенко розглядали поспіхом

Представник французького Міністерства закордонних справ Бернар Валеро каже, що влада Франції розкритикували рішення Апеляційного суду Києва залишити в силі вирок Юлії Тимошенко.

"Ми шкодуємо про рішення відхилити апеляцію колишнього прем'єра Юлії Тимошенко", - заявив пан Валеро, якого цитує агенція "Інтерфакс".

"Процедура розгляду апеляції, також як і процес у першій інстанції, проходила в поспіху й без дотримання елементарних прав на захист", - додав представник міністерства.

Валеро підкреслив, що справа Тимошенко, як і інші судові процеси проти представників української опозиції, викликають "крайнє занепокоєння".

"Ми закликаємо Україну негайно вжити необхідних заходів, щоб забезпечити відповідність нормам громадянського суспільства, і покласти кінець судовим процесам, далеким від європейських норм", - додав він.

23 грудня Апеляційний суд Києва залишив у силі вирок Печерського районного суду, за яким Тимошенко засуджена на 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році.