Суд Київщини почав провадження у справі про банкрутство АероСвіту

Останнє поновлення: П'ятниця, 4 січня, 2013 p., 07:51 GMT 09:51 за Києвом

Господарський суд Київської області 29 грудня 2012 року почав провадження у справі про банкрутство компанії АероСвіт. Текст постанови суду оприлюднив Єдиний державний реєстр судових рішень.

"Приватне акціонерне товариство "Авіакомпанія "Аеросвіт" звернулось до господарського суду Київської області із заявою про порушення справи про банкрутство", - йдеться в ухвалі про порушення справи.

В ухвалі суду зазначається, що станом на 27 грудня 2012 авіакомпанія має заборгованість перед кредиторами в розмірі понад чотири мільярди гривень, тоді як загальна балансова вартість активів АероСвіту становить один мільярд 467 млн гривень.

Таким чином, "боржник не має можливості погасити існуючу заборгованість перед усіма кредиторами одночасно" і тому звернувся до суду із заявою про банкрутство, йдеться в тексті постанови суду.

У грудні російська компанія "Росавіація" припиняла обслуговування літаків "АероСвіту" через борги, однак згодом скасувала обмеження на використання повітряного простору Росії, коли "АероСвіт" погасив заборгованість.

Теґи

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS