Донька Юлії Тимошенко Євгенія стверджує, що її не пустили в лікарню до матері

Останнє поновлення: Субота, 19 січня, 2013 p., 11:04 GMT 13:04 за Києвом

Доньку екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенію не впустили до блоку Центральної клінічної лікарні "Укрзалізниці", в якому перебуває її мати.

Про це Євгенія Тимошенко заявила журналістам біля прохідної медзакладу, куди вона прибула як захисник, щоб довідатися про стан здоров'я ув'язненої.

"Сказали про те, що зараз вихідний день і ніхто не буде виходити до мене, навіть начальник варти не вийшов", - розповіла Євгенія Тимошенко.

Євгенія Тимошенко заявила, що звернулася до лікарні із вимогою надати їй інформацію про те, які медичні препарати і у яких дозах давали екс-прем'єру 18 січня: "І чому взагалі ці препарати вона вживала, чому вона була в напівсвідомому й несвідомому стані, коли з нею зустрічалися захисники".

Вона також має намір з'ясувати в керівництва Качанівської колонії, чому Юлії тимошенко в такому стані передавали якісь документи.

"Можна зробити висновок, що, може бути, слідчі скористалися таким її станом, щоб вручити їй якийсь папір, що вона навіть не могла бачити, прочитати, тому що, зі слів захисників, вона навіть не могла побачити написаний текст", - сказала Євгенія Тимошенко.

З її слів, вона вимагає в начальника колонії надати всі відеозаписи слідчих дій, які проходили 18 січня й надати копії документів з обвинуваченнями, які їй нібито передали.

Євгенія Тимошенко також повідомила, що очікує прибуття німецьких лікарів із клініки "Шаріте" 21-22 січня.

18 січня генеральний прокурор Віктор Пшонка повідомив, що керівництво Качанівської виправної колонії в другій половині дня вручило Юлії Тимошенко повідомлення про Клацнути підозру в організації вбивства депутата Щербаня.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS