Адвокат Тимошенко побоюється, що справу Щербаня можуть передати в суд ''вже завтра''

Останнє поновлення: Субота, 19 січня, 2013 p., 15:20 GMT 17:20 за Києвом

Захисник екс-прем'єр-міністра Олександр Плахотнюк заявив, що влада позбавляє Юлію Тимошенко права на захист у Клацнути справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня у 1996 році.

"Офіційно ми ні про що не знаємо. У нас на руках цього документу немає. Але якщо навіть припустити, що Юлії Володимирівні вчора було повідомлено про підозру, і що Пшонка сказав правду про те, що матеріали цього провадження передані до Качанівської колонії, і адвокати можуть з ними ознайомитись, то це означає тільки те, що Тимошенко та її захист фактично позбавили права захищатись", - заявив захисник, якого цитує Клацнути Deutsche Welle.

Ввечері 18 січня генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що Юлії Тимошенко вручено повідомлення про підозру її у співорганізації умисного вбивства депутата Євгена Щербаня.

За словами Олександра Плахотнюка, повідомлення генерального прокурора засвідчило, що новий Кримінальний процесуальний кодекс дозволяє порушувати право на захист.

На думку адвоката, інформація Генпрокуратури про завершення слідчих дій у справі про вбивство Євгена Щербаня означає, що "уже завтра слідчий, владнавши ще кілька формальностей, може передати справу до суду".

Проте підтверджень факту передачі повідомлення захист не має. Лідер фракції "Батьківщина" у Верховній Раді Арсеній Яценюк Клацнути заявив, що, наскільки йому відомо, генеральна прокуратура не пред'явила офіційне звинувачення.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS