Батьківщина: звинувачення Тимошенко - "за межами здорового глузду"

Останнє поновлення: Субота, 19 січня, 2013 p., 07:36 GMT 09:36 за Києвом

В партії "Батьківщина" вважають замовною заяву генерального прокурора України Віктора Пшонки про причетність екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко до організації вбивства колишнього депутата парламенту, донецького бізнесмена Євгена Щербаня.

Про це йдеться в заяві "Батьківщини", розміщеній на сайті партії.

У заяві наголошується, що "влада перейшла всі межі здорового глузду і досягла дна правового нігілізму та морального падіння".

У "Батьківщині" вважають, що заяви генерального прокурора пов'язані із очікуваним рішенням Європейського суду з прав людини у справі Тимошенко.

"Розуміючи, що в брудних порожніх справах проти Юлії Тимошенко найближчим часом поставить крапку Європейський суд з прав людини, поплічники Януковича пішли на зухвалий і брехливий відчайдушний крок", - заявили в опозиційній партії.

18 січня генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що Генеральна прокуратура України закінчила розслідування кримінальної справи щодо вбивства у 1996 році Євгена Щербаня і що підозрюваними в організації цього злочину є екс-прем’єр-міністри України Юлія Тимошенко і Павло Лазаренко.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS