МВС: у Криму затримали релігійних екстремістів

Останнє поновлення: Неділя, 20 січня, 2013 p., 11:37 GMT 13:37 за Києвом

Працівники Управління боротьби з організованою злочинністю у Криму затримали на території півострову двох іноземців – членів "релігійно-політичної партії", що з травня 2010 року знаходилися в міждержавному розшуку.

Таку інформацію розповсюдила прес-служба МВС України.

За повідомлення, однин із чоловіків був лідером, а інший активним учасником організації, "що пропагує екстремістські ідеї". За даними МВС, на даний час вирішується питання їх екстрадиції.

За повідомленнями кримських ЗМІ, мова йде про узбецьких активістів міжнародної "Ісламської партії визволення", яка заборонена в цій країні як терористична.

Разом з тим, як повідомили ВВС Україна кримські активісти цієї партії, інформація про затримання їхніх соратників недостовірна.

"Офіційних підтверджень того, що затримані члени нашої організації з боку правоохоронних органів немає. Повідомлень про затримання членів "Ісламської партії визволення" від наших активістів на території Криму також не надходило", - сказав ВВС Україна один з активістів Фазил Амзаєв.

"Ісламська партія визволення" у низці держав Центральної Азії, а також у Росії вважається терористичною організацією. Водночас, ні в США, ні в більшості європейських країн партія не відноситься до терористичних структур.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS