Мати опозиціонера Долматова просить королеву Нідерландів розслідувати його смерть

Останнє поновлення: Понеділок, 21 січня, 2013 p., 14:28 GMT 16:28 за Києвом

Мати російського опозиціонера Олександра Долматова, який, як стверджується, покінчив життя самогубством у голландській в'язниці, просить королеву Нідерландів організувати незалежне розслідування обставин його смерті.

Текст листа вивісив у своєму блозі лідер організації "Другая Россия" Едуард Лимонов, а сам лист у понеділок передав посольству Нідерландів у Москві друг Олександра Долматова Дмитро Нечаєв.

35-річний конструктор підмосковного оборонного підприємства Олександр Долматов втік до Голландії, побоюючись арешту в рамках розслідування кримінальної справи про "масові заворушення" на Болотної площі 6 травня.

За офіційною версією влади Нідерландів, в якій сумнівається мати Долматова, він покінчив із собою 17 січня у в'язниці в Роттердамі по тому, як влада відмовила надати йому політичний притулок.

Раніше повноважний міністр посольства Королівства Нідерландів в Росії Онно Елдеренбош повідомив, що виявлений передсмертний лист пана Долматова матері дає підстави вважати, що він покінчив із собою не через відмову голландської влади надати йому притулок.

Теґи

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS