Генпрокуратура планує почати слідчі дії з Тимошенко з четверга

Останнє поновлення: Понеділок, 21 січня, 2013 p., 15:18 GMT 17:18 за Києвом

Генеральна прокуратура України планує розпочати слідчі дії з екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, зокрема допитати її, з 24 січня, коли вона визначитися зі своїми адвокатами.

Як розповів начальник Головного управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Андрій Курись, пані Тимошенко поки що не визначилася з захисниками, які захищатимуть її у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня 1996 року, повідомляє агенція Інтерфакс.

"Юлія Володимирівна сказала, що їй необхідно 72 години для того, щоб визначитися зі своїми захисниками. Ми плануємо, що у четвер Юлія Володимирівна нам скаже, хто буде захищати і представляти інтереси у кримінальному провадженні", - сказав пан Курись.

Водночас він зазначив, що допит екс-прем'єра можливий лише якщо вона цього захоче.

Таким чином, за словами пана Курися, поки ЮліяТимошенко не визначилася, хто буде її адвокатом, слідчі дії, в тому числі допит, проводитися не можуть.

18 січня генпрокурор Віктор Пшонка на прес-конференції заявив, що Генеральна прокуратура України закінчила розслідування кримінальної справи щодо вбивства у 1996 році Євгена Щербаня і що підозрюваними в організації цього злочину є екс-прем’єр-міністри України Юлія Тимошенко і Павло Лазаренко.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS