Тимошенко відкинула звинувачення у вбивстві Щербаня і виклала свою версію злочину

Останнє поновлення: Вівторок, 22 січня, 2013 p., 17:41 GMT 19:41 за Києвом

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко назвала звинувачення на її адресу в причетності до вбивства депутата Євгена Щербаня 1996 року "відвертою неправдою", яку нескладно спростувати в міжнародних судах.

"Таку відверту неправду буде нескладно спростувати в міжнародних судах. Саме в міжнародних, бо ціну судам, прокурорам, слідчим в Україні всі добре знають і не варто про це говорити зайвий раз", - йдеться у зверненні Юлії Тимошенко, яке оприлюднив її захисником Сергій Власенко у вівторок, повідомляє сайт партії "Батьківщина".

У зверненні до своїх прихильників, пані Тимошенко назвала нові звинувачення на свою адресу "агонією, істерикою" та "останньою трагічною помилкою" президента Віктора Януковича.

"Ці гучні обвинувачення є агонією, істерикою Януковича, який знає, що всі попередні кримінальні справи проти мене розвалилися, виявилися порожнім політичним брудом і йому в найближчий час, після рішення Європейського суду з прав людини, доведеться випускати мене на свободу", - заявила екс-прем'єр.

У зверненні екс-прем'єр виклала свою версію обставин, за яких відбулось це вбивство.

18 січня генпрокурор Віктор Пшонка на прес-конференції заявив, що Генеральна прокуратура України закінчила розслідування кримінальної справи щодо вбивства у 1996 році Євгена Щербаня і що підозрюваними в організації цього злочину є екс-прем’єр-міністри України Юлія Тимошенко і Павло Лазаренко.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS