Тимошенко не визнає передачу їй повідомлення про підозру - донька

Останнє поновлення: Вівторок, 22 січня, 2013 p., 10:29 GMT 12:29 за Києвом

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає незаконною передачу їй повідомлення про підозру в організації вбивства Євгена Щербаня, повідомила її донька Євгенія.

"Моя мама заявляє про те, що вона не визнає жодних обвинувачень, які були їй прочитані, жодних прав, тому що все це було зроблено незаконно, у незаконних умовах, без присутності адвоката", - цитує Євгенію Тимошенко інформагенція "Українські новини".

Вона також додала, що у понеділок, 21 січня, їй відмовили у зустрічі з мамою.

Вона наголосила, що захист Юлії Тимошенко так і не отримав повідомлення про підозру її в організації вбивства Щербаня та закликала представників прокуратури і Пенітенціарної служби припинити "будь-які незаконні слідчі дії за участі екс-прем'єра без присутності її захисту".

Вона також повідомила, що пані Тимошенко продовжує акцію громадянської непокори, і що стан її здоров'я погіршився.

З оприлюднених у понеділок Клацнути відеокадрів видно, як під час вручення їй повідомлення про статус підозрюваної в організації вбивства донецького бізнесмена і політика Євгена Щербаня у 1996 році Юлія Тимошенко вказала представнику прокуратури на те, що це треба робити в присутності захисника.

У п'ятницю, 18 січня, генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що генеральна прокуратура України завершила розслідування справи про вбивство депутата Євгенія Щербаня і планує Клацнути звинуватити Юлію Тимошенко в організації вбивства.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS