Франція занепокоєна новою справою проти Тимошенко

Останнє поновлення: Середа, 23 січня, 2013 p., 14:50 GMT 16:50 за Києвом

Влада Франції стурбована повідомленнями про те, що екс-прем'єр України Юлія Тимошенко підозрюється в організації вбивства депутата Євгена Щербаня, заявив у середу представник МЗС Франції Філіп Лальо.

"Нам дуже прикро через цю нову справу відносно пані Тимошенко в рамках розслідування смерті Євгена Щербаня", - сказав він на брифінгу в Парижі.

"Ось уже півтора року ми постійно закликаємо Україну покласти край свавіллю в судовій системі та дотримуватися міжнародних зобов'язань і принципів правової держави", - додав він.

Представник МЗС Франції нагадав, що в Києві висловлюють прагнення продовжити процес зближення з ЄС і в стислі терміни підписати угоду про асоціацію.

За його словами, перед наміченим на 25 лютого самітом Україна-ЄС Києву слід продемонструвати, що він дійсно готовий до зближення з ЄС і враховувати його стурбованість з приводу деяких подій в Україні.

Генпрокуратура підозрює Юлію Тимошенко в організації спільно з екс-прем'єром Павлом Лазаренком умисного вбивства з корисливих мотивів депутата Верховної Ради Євгена Щербаня 1996 року.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS