Олійник: Тимошенко боїться не суду, а озвучених доказів

Останнє поновлення: Середа, 23 січня, 2013 p., 08:38 GMT 10:38 за Києвом

Юлія Тимошенко, відкидаючи свою причетність до справи Щербаня, боїться не стільки самого суду, скільки доказів, які будуть пред'явлені стороною обвинувачення, вважає депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Володимир Олійник.

"Юлія Тимошенко намагається всіма способами уникнути відкритого і гласного кримінального судового процесу за звинуваченням у замовному вбивстві Євгена Щербаня. Вона боїться не стільки самого суду, скільки доказів, які будуть пред'явлені стороною обвинувачення. Вона боїться, що люди дізнаються правду про темні плями її біографії середини 90-х", - цитує депутата прес-служба Партії регіонів.

Він також відзначив, що, якщо внаслідок відкритого процесу суспільство визнає її провину, це буде кінцем кар'єри політика Тимошенко.

"Справа Щербаня - кримінальна. І її не вдасться подати на Заході як політичне переслідування опозиції. Це розуміє і Тимошенко, і її захист. Тому вона сьогодні марно розраховує на європейський суд та міжнародні інстанції", - вважає він.

У п'ятницю генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що Генпрокуратура завершила розслідування кримінальної справи про вбивство Євгена Щербаня в 1996 році, а Юлії Тимошенко Клацнути вручене повідомлення про підозру в організації навмисного вбивства з корисливих мотивів разом з екс-прем'єром Павлом Лазаренком.

BBC © 2014 Бі-Бі-Сі не несе відповідальності за зміст інших сайтів

Цю сторінку краще видно в останній версії браузера з активованою функцією CSS