Влада Черкас оточила центральну площу наметами Партії регіонів - "Батьківщина"

Черкаси
Image caption На центральній площі Черкас заплановано концерт до Дня перемоги та акцію опозиції

"Батьківщина" твердить, що влада намагається завадити проведенню загальнонаціональної акції протесту "Вставай, Україно!" в Черкасах у п'ятницю.

Як повідомляє прес-служба партії, Соборна площа Черкас по всьому периметру оточена наметами Партії регіонів. "Тут сьогодні, 25 квітня, начебто має відбутися концерт до Дня перемоги, який, як відомо, відзначається лише через два тижні", - повідомили в "Батьківщині".

Цей захід, за планами місцевої влади, має розпочатися на Соборній площі у той самий час, що й збір учасників маршу "Вставай, Україно!", додали в опозиції.

12 квітня влада Харкова під час проведення в місті акції "Вставай, Україно!" вивела в центральну частину міста комунальний транспорт. Мер міста Геннадій Кернес пояснив це плановим ремонтом доріг, який не мав нічого спільного з діями опозиції.

13 квітня "Батьківщина" повідомила, що Театральна площа Полтави, де мав відбутися мітинг "Вставай, Україно!" по всьому периметру оточена автобусами. Міська влада заявила, що це були автобуси опозиції.

Новини на цю ж тему