Журналісти ТВі озвучили свої вимоги

Профспілка журналістів телеканалу ТВі вимагає звільнити призначеного гендиректором Артема Шевченка й оприлюднити прозору структуру власності юридичних осіб, які є власниками каналу, йдеться в заяві телеканалу, оприлюдненій у прямому ефірі та опубліковній на сайті каналу.

"Комітет професійної спілки "Журналістів телеканалу ТВі" вимагає розірвати трудовий договір з керівником ТОВ Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" Артемом Шевченком та керівником ТОВ "Інтерпрофіт" Олегом Радченком, які допустили порушення законодавства про працю та порушення професійних прав журналістів", - йдеться в заяві.

Їх пропонують звільнити, зокрема, за перешкоджання журналістам виконувати свої професійні обов'язки й заборону розголошувати громадсько важливу інформацію про події на каналі.

Також у заяві повідомляється, що нові керівники ввели цензуру на каналі й безпідставно почали звільняти журналістів і закривати телепрограми.

Журналісти вимагають оприлюднити прозору структуру власності юридичних осіб, які є власниками каналу ТВi і просять терміново провести збори редакційної ради каналу.

23 квітня сайт ТВі повідомив, що новим інвестором телеканалу став американський бізнесмен Олександр Альтман, а новим гендиректором - журналіст Артем Шевченко. Журналісти ТВі заявили про "рейдерське захоплення" і оголосили страйк.

Новини на цю ж тему