Альтман називає себе власником каналу ТВі

Американський бізнесмен Олександр Альтман заявив, що він є кінцевим бенефіціаром компанії Balmore Invest Limited, яка володіє 95% активів телеканалу ТВі.

"На канал спокійно прийшов новий інвестор, це не всім подобалося, але це сталося", - описав ситуацію на ТВі пан Альтман.

За його словами, він переуступив акції телеканалу від однієї підконтрольної йому компанії на іншу - Balmore Invest Limited.

За інформацією "Української правди", раніше повідомляли, що директором і власником цієї компанії є громадянка Нової Зеландії Рейчел Емі Еріксон.

Пан Альтман також стверджує, що попередній власник каналу Костянтин Кагаловський використовував фіктивні документи, намагався рейдерським шляхом повернути собі ТВі, а також мав намір продати його "владним структурам":

"Мені було абсолютно достовірно відомо, що канал готували до продажу. Кому - ви самі знаєте. Окрім того, за моєю інформацією, Кагаловський тиснув на журналістів, щоб вони готували дуже негативні репортажі про пана Хорошковського, при цьому не дозволяючи випускати їх в ефір", - заявив Олександр Альтман.

Раніше у вівторок прес-служба Валерія Хорошковського заявила, що він не має жодного стосунку нi до однієї зі сторiн конфлiкту на ТВі і нiколи не прагнув придбати канал.

Костянтин Кагаловський також заявляв, що ТВі захопили рейдери, а нові інвестори, за його словами, використовують підроблені документи.

Напередодні на телеканалі створили осередок Незалежної медіа-профспілки України, члени якого вимагають розірвати трудовий договір з керівником Телерадіокомпанія "Телерадіосвіт" Артемом Шевченком.

23 квітня на сайті телеканалу з'явилося повідомлення про те, що він став новим генеральним директором ТВі, а новим інвестором каналу - американський бізнесмен Олександр Альтман.

Одночасно Наталія Катеринчук, яка керувала каналом до цього, заявила, що це неправда.