Газпром: ініціатори "непрозорих схем" транзиту газу не відреагували на критику

Офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов заявив, що організатори поставок природного газу з Європи до України не відреагували на критику.

"Ініціатори всяких непрозорих, так званих реверсних схем з нашим транзитним газом, що йде через Україну, ніяк не відреагували. Мабуть, сказати нічого", - зазначив пан Купріянов, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

24 квітня Сергій Купріянов повідомив, що "фізичний реверс з Європи на Україну просто неможливий - немає окремого газопроводу". Тому можна вести мову "тільки про якісь "паперові" непрозорі операції".

"Якщо для віртуального "реверсу" використовується наш транзитний газ - це пряме порушення, за яке доведеться відповісти", сказав він.

Раніше глава правління "Газпрому" Олексій Міллер звинуватив Україну у використанні "шахрайської схеми" для купівлі газу з Європи, зазначивши, що паливо, яке купується у європейських компаній, - російське. Україна з квітня почала поставки газу з боку Угорщини, ведуться переговори з газотранспортними операторами Словаччини та Румунії.

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів