Відомі українські лікарі просять звільнити Тимошенко

Низка відомих українських медиків звернулася до президента України Віктора Януковича з проханням звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко від відбування покарання і дозволити їй лікування за кордоном.

"Просимо вас прийняти рішення про звільнення від відбуття покарання колишнього прем’єр-міністра Юлії Володимирівни Тимошенко, яка має істотні проблеми зі здоров’ям і потребує повноцінного лікування, дозволити отримати належне лікування закордоном, а також забезпечити їй повну юридичну та політичну реабілітацію", - йдеться в зверненні, опублікованому на сайті партії "Батьківщина".

У зверненні наголошується, що з початку хвороби екс-прем'єр практично не отримувала належної професійної медичної допомоги, тому хвороба набула хронічного характеру й досі лишається загроза інвалідизації.

Звернення підписали зокрема колишній міністр охорони здоров'я, професор Микола Поліщук, заслужений лікар України, професор Ольга Богомолець, директор Інституту біохімії імені Палладіна НАН України, професор Сергій Комісаренко, заслужений лікар України, міністр охорони здоров'я України в 2007-2010 роках Василь Князевич та інші.

Раніше комісія при президентові України з питань помилування назвала передчасним розгляд питання щодо помилування Юлії Тимошенко, оскільки розслідування кримінальних справ за її обвинуваченням ще не завершені.