Доля Тимошенко вирішиться до 21 жовтня - Янукович

Спільна позиція України та Ради ЄС із питання Юлії Тимошенко стане відома до 21 жовтня.

Про це заявив Віктор Янукович на зустрічі з главами держав "Групи друзів України", яка була присвячена підписанню Угоди про асоціацію з ЄС.

Пан Янукович нагадав, що зараз над питанням Ю. Тимошенко працює місія Кокса-Квасневського, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

"Працює зараз місія, вона дуже важлива. Раніше складалось враження, що ми не бажаємо чогось робити. Сьогодні є спільна точка зору по багатьом питанням. Якою вона буде - буде відомо тоді, коли будуть підводитися підсумки цієї місії, вже ближче до засідання Ради міністрів закордонних справ, яке відбудеться 21 жовтня", - сказав Віктор Янукович.

Як повідомляє прес-служба президента, президенти скористалися можливістю зустрітися на Генеральній Асамблеї ООН і обмінятися думками напередодні дуже важливої як для України, так і ЄС події – Саміту "Східного партнерства". Зокрема ішлося про те, як Україна виконує свої завдання на шляху до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

"Такі своєрідні підсумки тієї роботи, яку ми спільно зробили", - сказав Віктор Янукович.

Він підкреслив, що на шляху євроінтеграції України залишилося ще кілька питань, зокрема законодавство про прокуратуру і вибори, а також "питання екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко".

Президент України зустрівся з президентами Польщі, Словачинни, Естонії, Латвії, Болгарії, Хорватії та Словенії.