Мер Львова просить ФФУ домогтися скасування санкцій ФІФА щодо України

Мер Львова Андрій Садовий просить Федерацію футболу домогтися скасування санкцій Міжнародної федерації футболу проти України через поведінку українських уболівальників на матчі "Україна - Сан-Марино" у Львові 6 вересня.

"Мер Львова звернувся відкритим листом до Федерації футболу України з проханням вжити всіх необхідних заходів, щоб скасувати рішення ФІФА", - сказано в повідомленні Львівської міської ради.

У зверненні Андрія Садового на ім'я президента Федерації футболу Анатолія Конькова йдеться про те, що Львів готовий залучити всіх друзів Львова й України у світі, щоб переконати футбольну громадськість, що національно-визвольні символи й герої України, іменами яких названі вулиці, не є нацистами.

У своєму зверненні мер зазначив, що Львів - толерантне й гостинне місто. За його словами, це констатували й гості чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

ФІФА зобов'язала Україну провести в рамках відбірного циклу до чемпіонату світу з футболу призначений на 11 жовтня домашній матч у Харкові зі збірною Польщі без глядачів.

Крім того, дисциплінарний комітет вирішив, що національній збірні України буде заборонено грати на "Арені Львів" у Львові протягом усього періоду проведення кваліфікаційного відбору на ЧС-2018.