МВС заперечує використання димових шашок проти мітингувальників

Головне управління Міністерства внутрішніх справ Києва заперечує використання своїми співробітниками спецзасобів, зокрема, димових шашок проти мітингувальників біля будівлі Київської міської ради, повідомили в прес-службі столичного управління МВС.

"Правоохоронцям довелося відкидати димові шашки, які були кинуті в їх бік з боку мітингувальників", - сказано в повідомленні, яке цитують "Українські новини".

У повідомленні також зазначається, що саме активісти політичних сил поводилися неадекватно й намагалися прорвати ланцюг із правоохоронців, зриваючи шоломи із працівників міліції.

Крім того, правоохоронці підкреслюють, що за здійснення протиправних дій винні особи обов'язково понесуть передбачену законодавством кримінальну й адміністративну відповідальність.

Як повідомляв кореспондент ВВС Україна, протестувальники кинули у правоохоронців кілька димових шашок, міліціонери їх відкидали у натовп.

2 жовтня декілька сотень прихильників опозиції мітингували біля будівлі Київміськради проти проведення сесії. Вони разом з депутатами від опозиції намагалися увірватися до будівлі. Виникло декілька сутичок з правоохоронцями.

Секретар Галина Герега відкрила сесію Київради.

Новини на цю ж тему

Асоційовані інтернет-сайти

ВВС не несе відповідальність за зміст зовнішніх інтернет-сайтів