Справа про загибель Індила: суд повторно викличе свідка на допит

Деснянський райсуд Києва закінчив розгляд відеоматеріалів у справі про загибель студента Ігоря Індила і постановив повторно викликати на засідання свідка, який перебував разом з ним у Шевченківському райуправлінні міліції, повідомила прес-служба прокуратури столиці.

"На сьогоднішньому засіданні суд переглянув два останніх диски із записами з камер відеоспостереження, розташованих у приміщенні райуправління міліції. Крім того, на вимогу представника потерпілих суд постановив повторно викликати свідка Анатолія Римаря, який в ніч з 17 на 18 травня 2010 року перебував разом з Індилом в камері для затриманих", - оголосила держобвинувач Наталія Сьома.

Наступне засідання у справі призначене на 7 жовтня.

20-річний студент Ігор Індило помер у травні 2010 року у райвідділі міліції, його туди з гуртожитку доставив дільничний міліціонер.

У січні 2012 року Деснянський районний суд засудив міліціонера Сергія Приходька, звинуваченого у смерті студента, до п'яти років позбавлення волі без відбування покарання. Іншого причетного до вбивства міліціонера амністували перед тим.

Взимку 2013 року апеляційний суд Києва повернув кримінальну справу щодо загибелі студента на новий судовий розгляд в іншому складі суддів.