Кисельов пішов з "Інтера" у структуру Фірташа

Євген Кисельов, відомий журналіст, який до сьогодні очолював інформаційне мовлення телеканалу "Інтер", подав у відставку.

Причиною цього він назвав особисті обставини, однак у прес-службі групи компаній Group DF сьогодні повідомили про те, що Кисельова призначеного штатним радником керуючого директора групи Бориса Краснянського.

"Причиною відходу стали мої особисті обставини, які складаються так, що я не можу на повну силу виконувати мої нинішні обов'язки. Саме тому я попросив про відставку. Я не збираюся поривати зв'язок з "Інтером", з журналістським колективом, яким я керував, і в міру можливостей постараюся допомагати їм у подальшій роботі", - зазначив Кисельов.

Кисельов керував новинною службою телеканалу з лютого. У минулому він очолював ряд російських телеканалів.

Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній , яка здійснює свою діяльність у ряді країн Європи і Азії і об'єднує активи бізнесмена Дмитра Фірташа. Основними напрямками діяльності групи є азотний , титановий , газовий і банківський і медійний бізнес. Інші сфери діяльності групи в даний час включають агробізнес , виробництво кальцинованої соди , розвиток енергетичної інфраструктури та нерухомість.