ФІФА призупинила санкції для України - у Харкові пустять вболівальників

ФІФА підтвердила, що отримала від Федерації футболу України апеляцію на рішення свого Дисциплінарного комітету від 27 вересня.

Про це повідомили на офіційному сайті Міжнародної федерації футболу.

У повідомлені зазначено, що таке рішення ухвалили з огляду на те, що свій наступний матч збірна України має провести 11 жовтня, і до того часу Апеляційний комітет ФІФА не встигне розглянути звернення.

Аналогічне рішення ухвалили і щодо Федерації футболу Перу.

"Санкції, застосовані Дисциплінарним комітетом ФІФА, призупинено, і тільки по тому, як Дисциплінарний комітет матиме змогу ухвалити рішення щодо апеляцій, ФІФА повідомить подальшу інформація щодо цих двох справ", - йдеться у повідомленні.

27 вересня дисциплінарний комітет ФІФА ухвалив рішення провести матч відбіркового турніру Чемпіонату світу з футболу між збірними України та Польщі 11 жовтня у Харкові із пустими трибунами.

Міжнародна федерація футболу також заборонила національній збірній України грати на "Арені Львів" протягом усього періоду проведення кваліфікаційного відбору на ЧС-2018 у Росії на підставі рапортів арбітра та інспектора матчу Україна-Сан-Марино, який відбувся 6 вересня у Львові.