З усіх врадіївських обвинувачених частково визнає вину лише Рабіненко

З усіх обвинувачених у замаху на вбивство Ірини Крашкової часткову вину визнає лише таксист Сергій Рабіненко.

Про це він заявив на засіданні Первомайського міського районного суду, який сьогодні, 8 жовтня, розпочав розгляд справи про зґвалтування Крашкової по суті.

Засідання Первомайського міського районного суду є виїзним і відбувається у Миколаєві в будівлі Апеляційного суду Миколаївської області.

Суд розпочався з того, що прокурор Наталя Висоцька зачитала обвинувальний акт та дала характеристику звинуваченим, повідомляє кореспондент BBC з Миколаєва.

Після чого суд приступив до серії допитів за закритими дверима. На процесі присутня потерпіла Ірина Крашкова.

Усього по справі проходять чотири особи: колишній лейтенант міліції Дмитро Поліщук, колишній капітан міліції Євген Дрижак, водій таксі Сергій Рабіненко та колишній заступник керівника Врадіївського райвідділу міліції Михайло Кудринський.

Поліщука та Дрижака звинувачують у згвалтуванні, замаху на вбивство з метою приховати інший злочин та інших злочинах; Рабіненка - у замаху на вбивство, а Кудринського - у перевищенні влади.

Наприкінці червня в містечку Врадіївка Миколаївської області стався злочин, що сколихнув всю Україну: зґвалтування та побиття 29-річної Ірини Крашкової.