"Батьківщина" підтримає Романюка в 94-му окрузі

"Батьківщина" не буде замінювати Віктора Романюка, який переховується від українського правосуддя в Італії, на іншого кандидата.

Про це BBC Україна розповів депутат парламенту від "Батьківщини" Арсен Аваков, який за дорученням президії партії цими вихідними провів у Римі перемовини з паном Романюком щодо його балотування.

"Я був у Римі за рішенням президії партії, щоб зустрітися з Віктором Романюком та обговорити технічні деталі його висування та процедури балотування. 16 жовтня з’їзд партії буде ухвалювати рішення щодо наших кандидатів, й пропозицією партії буде висунення саме Романюка", - повідомив BBC Україна Арсен Аваков, член президії політради "Батьківщини".

За його твердженням, законодавство дозволяє зареєструвати кандидата від партії в окрузі без приїзду до України самого Віктора Романюка.

"В законі немає вимоги, щоб кандидат від партії особисто приносив документи в ЦВК, наші юристи його зареєструють. Думаю, що сумнівів у висуненні в кандидати у 94 окрузі Романюка в нас немає", - зауважив пан Аваков BBC Україна.

Детальніше про це читайте в матеріалі "Аваков: "Батьківщина" висуне в 94 окрузі Романюка"

Новини на цю ж тему