Азаров доручив до грудня запропонувати шляхи врегулювання суперечок з Росією

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив профільним міністерствам і відомствам підготувати пропозиції з розблокування торговельних суперечок з Росією до 1 грудня.

"Доручаю відповідним міністерствам і відомствам, підкомітетам міжурядового комітету (з економічного співробітництва з Росією) буквально від сьогодні розпочати виконувати погоджений план дій. До 1 грудня поточного року всі відповідальні за виконання дорожніх карт повинні подати на розгляд уряду погоджені з російськими партнерами пропозиції із розблокування торговельних суперечок і невирішених питань кооперації", - сказав Микола Азаров, відкриваючи засідання уряду.

Він повідомив, що на засіданні міжурядового українсько-російського комітету з економічного співробітництва сторони домовилися про те, що потрібно проаналізувати можливі наслідки для торгово-економічних відносин України після підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом, повідомляють "Українські новини".

Микола Азаров підкреслив, що необхідно відійти від створення штучних проблем і знайти додаткові можливості для співробітництва, які відкриває угода про асоціацію з ЄС.