Українцю, який напав на віце-консула в Панамі, висунули звинувачення

Олексію Лісовенку, затриманому в Панамі за напад на російського віце-консула Євгена Манілова, висунули збвинувачення.

Про це BBC Україна повідомив Євген Перебийніс, директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ.

"Почесний консул в Панамі зустрівся з громадянином України, пересвідчився, що він утримується в нормальних умовах і скарг не має", - розповіли в МЗС.

Зараз триває слідство, справа передана до прокуратури. "Нашому громадянину висунуті звинувачення в замаху на вбивство", - відзначив пан Перебийніс.

Кірм того, медичні експерти провели попередню психіатричну експертизу українця.

За її результатами Лісовенка 15 жовтня перевели до спеціалізованої психіатричної лікарні в Панамі для повного обстеження.

"На основі цього обстеження буде прийматися рішення щодо його осудності чи неосудності і чи можуть бути до нього застосовані будь-які процесуальні дії", - сказав Перебийніс.

Олексій Лісовенко (1991 року народження) напав із ножем на російського віце-консула 11 жовтня. Українець стверджує, що перед злочином перебував під якимсь зовнішнім впливом і не контролював своїх дій.

У дипломатичному представництві України в Мехіко пояснили, що Лісовенко неодноразово намагався звернутися до російської дипустанови в Панамі, бо йому було простіше спілкуватися російською мовою.