Польща та Швеція хочуть від України не обіцянок, а результатів

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт і міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський закликають Україну продемонструвати конкретні результати підготовки до підписання угоди про асоціацію замість констатації намірів.

"Я чув багато планів і намірів (від української влади) у цьому році. Я не хочу чути про плани, я хочу бачити конкретні результати", - сказав пан Більдт журналістам після зустрічі із президентом Віктором Януковичем, пишуть "Українські новини".

При цьому він нагадав, що остаточне рішення про підписання угоди про асоціацію залежатиме від висновків представників Європарламенту на чолі колишнім президентом Європейського парламенту Петом Коксом і колишнім президентом Польщі Олександром Квасневським.

"Все це залежить виключно від місії Кокса й Кваснєвського. Останній строк - це 18 листопада... Ми не маємо часу для блефу", - додав Радослав Сікорський.

Таким чином міністри закликали Україну виконати всі необхідні умови, які були озвучені Радою міністрів ЄС у грудні 2012 року.

Україна планує підписати угоду про асоціацію з ЄС на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада.